
De Teller voor Mini IR Beveiligingssysteem PEM7D & PEM7DW biedt een compacte maar stevige beveiligingsoplossing. Ontworpen voor naadloze integratie, detecteert dit sensorsysteem actief beweging met behulp van geavanceerde infraroodtechnologie.
Makkelijk te installeren, het apparaat werkt efficiënt in allerlei omgevingen en biedt uitstekende bewaking voor zowel binnen als buiten. Door de stevige constructie blijft het betrouwbaar presteren onder verschillende weersomstandigheden.
Met realtime waarschuwingen en energiezuinige werking verbetert deze beveiligingssensor de veiligheid zonder dat er veel stroom wordt verbruikt. Ideaal om ingangen, opritten of verboden gebieden te beveiligen, biedt het gemoedsrust door consistente en nauwkeurige monitoring.
| Merk | Velleman |
| Model | PEM7D/C |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 24 mm |
| Hoogte van het product | 67 mm |
| Breedte van het product | 58 mm |
| Gewicht Product | 254 g |
| Maximale cijferweergave | 9999 |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Maximale omgevingstemperatuur | 45 °C |
| Uitgangstype eenvoudig selecteren | NPN-uitgang |
| Minimum omgevingstemperatuur | -20 °C |
| Ingangsspanning VDC 1 | 9 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 15 V |
| Aantal cijfers | 4 |
| Stroomverbruik | 48.7 mA |
| Lichtbron | IR-led |
| Stand-by stroomverbruik | 25 mA |
| Type luidsprekeruitgang | Uit,Alarm,Melodie |
| Materiaal | ABS |