
De Thermo fleece werkhandschoen in maat 9/L is een comfortabele en duurzame oplossing voor als het koud is. Deze handschoen beschermt je handen goed in natte omgevingen en is ook bestendig tegen agressieve schoonmaakmiddelen en alcoholen.
Met een ademende bovenkant van de hand wordt zweten minder, terwijl de handschoen nog steeds supergoed aanvoelt en een betere grip heeft. De handschoen zit lekker lang zonder dat je last krijgt van naden die in je huid prikken en je kunt er gemakkelijk mee bewegen.
Bovendien zorgt de donkergekleurde stof ervoor dat de handschoenen er minder snel vies uitzien, wat bijdraagt aan hygiënisch gebruik. Deze eigenschappen maken de handschoen super geschikt voor allerlei verschillende omstandigheden.
| Merk | Showa |
| Model | SSH451L |
| Dikte | 1.5 mm |
| Primaire kleuren | Grijs,Wit |
| Diepte van het product | 2,5 cm |
| Hoogte van het product | 32 cm |
| Breedte van het product | 14 cm |
| Gewicht Product | 106 g |
| Extra materiaal | Polyester,Katoen |
| Afwerking | Grof |
| Type coating | Latex |
| Maattabel | 9/l |
| Anatomische vorm | Ja |
| Lengte handschoen | 250 mm |
| Gebreid materiaal | Polyester,Katoen |
| Type handschoen | Koude omstandigheden |
| Behandeling | Anti-geurbehandeling,Antibacteriële behandeling |
| Gecoate handpalm | Ja |
| Volledig gecoat | Nee |
| Geschulpte rand | Nee |
| Naadloos gebreid | Ja |
| Type manchet | Elastische rand |
| Materiaal | Rubber |