
De touch-dimmer voor LED-strips maakt gebruik van capacitieve aanraaktechnologie voor een handige bediening.
Eenvoudig het metalen omhulsel aanraken om je LED-verlichting precies naar wens te dimmen.
Ontworpen voor gemak en stijl, past deze dimmer moeiteloos in elk interieur.
Perfect voor slaapkamerverlichting, gezellig dineren of chillen bij de televisie.
Met duurzame constructie zorgt het voor blijvende prestaties, keer op keer.
| Merk | Perel |
| Model | LEDC23 |
| Kabellengte | 0.2 m |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Grijs |
| Gewicht Product | 20 g |
| Diameter eenheid | 22 mm |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Maximale nominale stroomsterkte | 2 A |
| Bescherming tegen kortsluiting | Nee |
| Ingangsspanning VDC 2 | 12 V |
| Bescherming tegen overbelasting | Nee |
| Diepte LED-dimmer | 22 mm |
| Hoogte led-dimmer | 16 mm |
| Breedte LED-dimmer | 22 mm |
| Maximale ingangsstroom | 2 A |
| Maximale LED-stroom nominale belasting | 2 A |
| PWM-frequentie waarde | 770 Hz |
| LED-uitgang kortsluiting | Nee |
| Geheugenfunctie | Nee |
| Herstart na bescherming | Nee |
| Omgekeerde polariteit | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |