
Taai PLA biedt de duurzaamheid van ABS zonder de gebruikelijke nadelen. Het is ideaal voor het maken van duurzame prototypes en technische modellen, met een hoge schokbestendigheid en tegelijkertijd print je met topkwaliteit.
Ervaar minder kromtrekken en krimpen vergeleken met ABS, waardoor je consistente en probleemloze prints krijgt. Compatibel met verschillende 3D-printers en wisselende printtemperaturen, levert dit filament elke keer weer topprestaties.
| Merk | Velleman |
| Model | PLA175NA07TG |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Zwart |
| Breedte van het product | 5.5 cm |
| Gewicht Product | 750 g |
| Diameter eenheid | 20 cm |
| Aantal stuks | 1 |
| Slagkracht per vierkante meter | 29.8 kJ |
| Biologisch afbreekbaar | Nee |
| Maximale printtemperatuur | 220 °C |
| Minimale printtemperatuur | 200 °C |
| Soortelijk gewicht | 1.21 g/cm³ |
| Haspel | Ja |
| Diameter draad | 1.75 mm |
| Materiaal | Polymelkzuur (PLA) |
| Type draad | Tough PLA |