
Het Ultrasterk Dekzeil in opvallend blauw en zwart biedt ongeëvenaarde duurzaamheid en is gemaakt om bestand te zijn tegen barre omstandigheden met een grote dekking van 6 x 10 meter.
Perfect om je bezittingen te beschermen, het robuuste ontwerp maakt het ideaal om voertuigen, kampeerplaatsen of bouwmaterialen te beschermen tegen extreme weersomstandigheden.
Gemaakt met verstevigde hoeken en waterdicht materiaal, biedt het betrouwbare bescherming terwijl het flexibel blijft. De ultrasterke constructie fungeert als een betrouwbare barrière tegen regen, wind en zonlicht, wat zorgt voor langdurige prestaties.
| Merk | Perel |
| Model | 180-0610 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 60 cm |
| Breedte van het product | 42 cm |
| Gewicht Product | 10875 g |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Afwerking | Geweven |
| Eigenschap Materiaal | Waterdicht |
| Vorm Artikel | Rechthoek |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Dekzeil |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 180 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 10 m |
| Niveau van Waterbestendigheid | Spatwaterdicht |
| Werkzame Breedte | 6 m |
| Materiaal | Kunststof |