
Dit ultrasterke blauw-zwarte zeil is 2 x 3 meter groot, perfect om uitdagende weersomstandigheden te weerstaan. Ontworpen met duurzaamheid in gedachten, biedt het uitstekende bescherming tegen regen, zon en wind.
Gemaakt van eersteklas materialen, heeft het verstevigde randen en roestbestendige ogen voor veilige bevestiging. Of je nu apparatuur wilt afdekken, tijdelijke schuilplaatsen wilt maken, of je tuinmeubels wilt beschermen, het is een betrouwbare vriend.
Het is net zo robuust als veelzijdig en gemakkelijk aan te passen voor kampeertochten, bouwplaatsen of gebruik in de tuin. Net als een betrouwbare schild zorgt het ervoor dat je spullen beschermd blijven tegen de elementen.
| Merk | Perel |
| Model | 180-0203 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 4 cm |
| Hoogte van het product | 57 cm |
| Breedte van het product | 36 cm |
| Gewicht Product | 1260 g |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Afwerking | Geweven |
| Eigenschap Materiaal | Waterdicht |
| Vorm Artikel | Rechthoek |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Dekzeil |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 180 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 3 m |
| Niveau van Waterbestendigheid | Spatwaterdicht |
| Werkzame Breedte | 2 m |
| Materiaal | Kunststof |