
Universele robuuste true RMS digitale multimeter - CAT III - 600 V - 8 functies. De DVM020 is het beste gereedschap voor elektriciens, doe-het-zelvers en hobbyisten. Met z'n stevige ontwerp is het perfect voor gebruik in het veld, op bouwplaatsen of lekker thuis in je eigen werkplaats.
Met true RMS-functies kan deze veelzijdige multimeter nauwkeurige spannings- en stroommetingen uitvoeren, zodat je de meest precieze metingen krijgt. Met de bijgeleverde temperatuursensoren kun je makkelijk nauwkeurige temperatuurtests doen.
Het geïntegreerde flitslicht zorgt ervoor dat je zelfs bij weinig licht goed kunt zien, terwijl de hoogwaardige meetsnoeren van 100 cm super handig zijn voor al je testbehoeften. Het LCD-display met achtergrondverlichting maakt het makkelijk om je metingen af te lezen. En met een veiligheidscategorie van CAT III - 600 V en een gezekerde stroommeting van 200mA en 10A bij 600 V kun je er zeker van zijn dat je onze multimeter veilig kunt gebruiken in elke normale thuissituatie.
| Merk | Velleman |
| Model | DVM020 |
| Kabellengte | 1 m |
| Primaire kleuren | Rood |
| Hoogte display | 31 mm |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 47 mm |
| Hoogte van het product | 150 mm |
| Breedte van het product | 75 mm |
| Gewicht Product | 220 g |
| Display breedte | 52.5 mm |
| IP waarde | IPX0 |
| Automatische uitschakelfunctie | Ja |
| AC-stroom | basisnauwkeurigheid: ±(1,8%+5) |
| AC-spanning | basisnauwkeurigheid: ±(1.0%+10) |
| DC-stroom | basisnauwkeurigheid: ±(1.0%+5) |
| DC-spanning | basisnauwkeurigheid: ±(0,5%+3) |
| AC-stroommetingen | 200 µA,2 mA,20 mA,200 mA,10 A |
| AC-spanningsmetingen | 200 mV,2 V,20 mV,20 V,200 V,600 V |
| DC-stroommetingen | 200 µA,2 mA,20 mA,200 mA,10 A |
| DC-spanningsmetingen | 20 mV,200 mV,2 V,20 V,200 V,600 V |
| Spanningstest op afstand (NCV) | Ja |
| Met LED-lampje | Ja |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Data-hold functie | Ja |
| Instelling bereik | Manueel |
| Hoorbare doorgangsmeting | Ja |
| Automatische polariteitsaanduiding | Ja |
| Batterij test metingen | 1.5 V,9 V,3 V |
| Diode test | Ja |
| Zekering type multimeters | F 0.20 A / 600 V, 5 x 20 mm,F 10 A / 600 V, 5 x 20 mm |
| Maximale meettemperatuur °C | 1000 °C |
| Maximale meettemperatuur °F | 1832 °F |
| Minimale meettemperatuur °C | -20 °C |
| Minimum meettemperatuur °F | -4 °F |
| Aanduiding buiten bereik | Ja |
| Relatieve waardemeting | Ja |
| Weerstandsmetingen | 200 Ohm,2 kOhm,20 kOhm,200 kOhm,2 MOhm,20 MOhm |
| Specificaties weerstand | basisnauwkeurigheid: ±(1.0%+5) |
| Transistortest | Nee |
| Ware rms | Ja |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Lage batterij-indicator | Ja |
| Continuïteitstest | Ja |
| Achtergrondverlichting | Ja |
| Maximale cijferweergave | 2000 |
| Type display | lcd |
| Materiaal | ABS |
| Veiligheidsclassificatie | CAT III / 600 V |