
De geavanceerde Velleman metaaldetector biedt een zoekdiepte van 20 cm, ideaal voor het opsporen van muntstukken, sieraden, goud en zilver. Deze krachtige detector heeft een koptelefoonaansluiting voor geluidssignalen die je attent maken op verborgen schatten.
Met de precieze locatie-functie weet je precies waar je moet graven. De waterdichte zoekschotel laat je ook in nat weer doorgaan met zoeken. De verstelbare steel geeft comfort, ongeacht je lengte of het terrein.
De 'all metal'-modus geeft je de vrijheid om allerlei soorten metaal te ontdekken, of het nu in de tuin of op het strand is. Dit apparaat combineert precisie met veelzijdigheid voor elke uitdagende zoektocht.
| Merk | Velleman |
| Model | CS102 |
| Primaire kleuren | Zwart,Grijs |
| Diepte van het product | 21.6 cm |
| Hoogte van het product | 141 cm |
| Breedte van het product | 39 cm |
| Gewicht Product | 1400 g |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Lage batterij-indicator | Ja |
| Type display | Analoog |
| Accuspanning | 12 V |
| Volumeregeling | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Weergave | Ja |
| Type audio-uitgang | 3.5 mm-aansluiting,Koptelefoon,Luidspreker |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Signaalsterkte-indicator | Ja |
| Grootte hoofdtelefoonaansluiting | 3.5 mm |
| Hoogte spoel | 1.85 cm |
| Maximale geassembleerde lengte | 141 cm |
| Minimale gemonteerde lengte | 114 cm |
| Maximale werkfrequentie | 7 kHz |
| Minimale werkfrequentie | 6 kHz |
| Met LED-indicatoren | Ja |
| Pin-pointing (in volledig metalen modus) | Nee |
| Instelbare gevoeligheid | Ja |
| Verstelbare steel | Ja |
| Verstelbare afstemming | Nee |
| Discriminatiemodus | Notch,Toon |
| Maximale vochtigheid | 90 % |
| Handmatige grondbalans | Ja |
| Vooraf ingestelde besparing | Nee |
| Oppervlakte eliminatie | Nee |
| Audio-uitgangsniveau | 78 dB |
| Spoeldiameter | 22 cm |
| Dieptegevoeligheid volledig metaal | 20 cm |
| Grootte display | 6 cm |
| Modi voor zoeken naar beweging | Discriminatie |
| Aantal batterijen |