
Ga op een schattenjacht naar munten, sieraden, goud of zilver met deze Velleman metaaldetector. Met een koptelefoonaansluiting, een VU-meter en een waterdichte zoekspoel zorgt dit apparaat voor nauwkeurigheid en duurzaamheid in diverse omgevingen.
De verstelbare TUNE-niveau en volumeregeling verbeteren de gebruikerservaring, zodat je nauwkeurige detectie-aanpassingen kunt maken. Houd de kracht in de gaten met de batterij-laag indicator en geniet van comfort met de verstelbare steel en het gewatteerde armsteun.
Met een zoekdiepte tot 12 cm is deze metaaldetector ontworpen voor optimaal gebruik bij elke speurtocht, zodat je geen mogelijke vondst mist.
| Merk | Velleman |
| Model | CS130 |
| Primaire kleuren | Zwart,Grijs |
| Diepte van het product | 19 cm |
| Hoogte van het product | 106 cm |
| Breedte van het product | 19 cm |
| Gewicht Product | 650 g |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Lage batterij-indicator | Nee |
| Type display | Analoog |
| Accuspanning | 9 V |
| Volumeregeling | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Weergave | Ja |
| Type audio-uitgang | 3.5 mm-aansluiting,Koptelefoon,Luidspreker |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Signaalsterkte-indicator | Ja |
| Grootte hoofdtelefoonaansluiting | 3.5 mm |
| Dieptegevoeligheid | 12 cm |
| Hoogte spoel | 1.35 cm |
| Maximale geassembleerde lengte | 106 cm |
| Minimale gemonteerde lengte | 78 cm |
| Maximale werkfrequentie | 24.2 kHz |
| Minimale werkfrequentie | 19.8 kHz |
| Met LED-indicatoren | Nee |
| Pin-pointing (in volledig metalen modus) | Nee |
| Instelbare gevoeligheid | Nee |
| Verstelbare steel | Ja |
| Verstelbare afstemming | Ja |
| Discriminatiemodus | Regelbaar |
| Handmatige grondbalans | Nee |
| Vooraf ingestelde besparing | Nee |
| Oppervlakte eliminatie | Nee |
| Audio-uitgangsniveau | 77 dB |
| Spoeldiameter | 18 cm |
| Vochtigheid (%) | 90 % |
| Aantal batterijen |