
De Verlengkabel met 2 stopcontacten is superhandig bedacht voor betrouwbare buitengebruik, en biedt met z’n indrukwekkende lengte van 10 meter lekker veel bereik. De stevige zwarte buitenkant zorgt ervoor dat 'ie tegen verschillende weersomstandigheden kan.
Voorzien van 3G2.5 geleidend draad, zorgt dit verlengsnoer voor efficiënte stroomoverdracht. Ideaal om meerdere apparaten tegelijk van stroom te voorzien via de dubbele stopcontacten. De randaarde functie verhoogt de veiligheid door je apparaten te aarden en zo elektrische risico's te voorkomen.
Van tuingereedschap tot buitenverlichting, met dit verlengsnoer heb je altijd makkelijk toegang tot stroom. Het veelzijdige ontwerp ondersteunt allerlei klusjes, en zorgt voor prestaties zonder compromissen, zelfs in uitdagende omgevingen.
| Merk | Perel |
| Model | EGEC25210G |
| Kabellengte | 10 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Groen |
| Gewicht Product | 2516 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H07RN 3G2.5 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal polen | 3 |
| Kabeldoorsnede | 2,5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Aantal stekkers | 1 |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 2 |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |