
Deze veelzijdige stekkerdoos met 5 stopcontacten is ontworpen om je stroombeheer naar een hoger niveau te tillen. Met een ingebouwde schakelaar biedt het gemak en controle binnen handbereik.
De geïntegreerde overbelastingsbeveiliging beschermt je apparaten tegen mogelijke schade en zorgt voor een betrouwbare en veilige werking. Met geaarde stopcontacten verhoogt deze stekkerdoos de veiligheid en compatibiliteit met verschillende apparaten.
Ideaal voor zowel thuis als op kantoor, het biedt moeiteloos plaats aan meerdere apparaten. Voor een naadloze aanpassing aan jouw setup is elk stopcontact gemakkelijk bereikbaar, waardoor het aansluiten van apparaten super simpel is.
| Merk | Perel |
| Model | EWS5W |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 4 cm |
| Breedte van het product | 27 cm |
| Gewicht Product | 375 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 3500 W |
| Type montage | Vrijstaand |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Type Aarding | Penaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Aantal stopcontacten type E | 5 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Waterbestendigheid | Niet waterdicht |
| USB | Nee |
| Bescherming tegen overbelasting | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Kabel organisator | Nee |
| Zekeringsbescherming | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Materiaal | Polypropyleen |