
De detector is er goed in om hout, ferro metalen en AC-bekabeling te herkennen, en biedt veelzijdige functionaliteit voor allerlei taken in huis of op de werkplek.
Met een precieze detectiemogelijkheid is het alsof je röntgenzicht hebt dat nauwkeurigheid garandeert tijdens het boren of spijkeren. Het beschermt tegen per ongeluk snijden in stroomvoerende draden, waardoor risico's en schade worden geminimaliseerd.
Compact en makkelijk te hanteren, het is ontworpen voor gebruiksgemak en eenvoudige opslag. De duurzame constructie is bestand tegen intensief gebruik en levert elke keer betrouwbare resultaten op.
| Merk | Velleman |
| Model | DEM600 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 30 mm |
| Hoogte van het product | 154.7 mm |
| Breedte van het product | 69.5 mm |
| Gewicht Product | 158 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Lage batterij-indicator | Ja |
| Achtergrondverlichting | Ja |
| Type display | lcd |
| Accuspanning | 9 V |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Weergave | Ja |
| Extra materiaal | Polypropyleen TPR |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zwart |
| Automatische kalibratie | Ja |
| Audiosignaal | Ja |
| Type achtergrondverlichting | Groen |
| Aantal scanmodi | 3 |
| Oplaadbaar | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | ABS |