
Deze veelzijdige steekwagen is ontworpen voor moeiteloos vervoer met een draagvermogen van tot wel 80 kg, wat 'm perfect maakt voor zowel kleine als grote klussen.
Uitgerust met duurzame wielen glijdt het soepel over verschillende oppervlakken, en zorgt het voor stabiliteit en moeiteloze wendbaarheid, zelfs door krappe bochten.
Het lichte ontwerp maakt het makkelijk op te bergen, terwijl het robuuste frame betrouwbare steun biedt, net als een trouwe werkpaard in je dagelijkse bezigheden.
Gebruik het om dozen, tuingereedschap of kantoorapparatuur te verplaatsen, en maak zo van zware klussen makkelijke, efficiënte processen voor elke dag.
| Merk | Toolland |
| Model | OHT3 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 41 cm |
| Hoogte van het product | 111.5 cm |
| Breedte van het product | 40 cm |
| Gewicht Product | 5.9 kg |
| Draagvermogen | 40 kg |
| Gevouwen diepte | 40 cm |
| Opgevouwen hoogte | 74 cm |
| Gevouwen breedte | 18 cm |
| Maximale belasting | 80 kg |
| Opvouwbaar | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zilver |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Type wielen | Rubber,Vol |
| Aantal wielen | 2 |
| Diameter wielen | 15 cm |
| Veiligheidsfactor | 1/2 |
| Werkbelasting | 40 kg |
| Instelbare hoogte | Ja |
| Maximale verstelbare hoogte | 111 cm |
| Minimale verstelbare hoogte | 74 cm |
| Diepte Uitgevouwen | 40 cm |
| Hoogte Ongevouwen | 111 cm |
| Diepte platform | 24 cm |
| Breedte platform | 35.5 cm |
| Breedte Uitgevouwen | 40 cm |
| Materiaal | Metaal |