
Ervaar naadloze integratie met de viveroo gratis iPad-wandhouder voor iPad Mini 4 & 5 in de prachtige kleur Super Silver. Haal je iPad er moeiteloos met één hand uit en plaats 'm terug, super handig en veilig!
Deze uniek ontworpen houder verbindt je iPad automatisch met de Lightning-adapter en biedt bescherming met een optionele antidiefstalfunctie die je met een sleutel vastzet.
Blijf opgeladen met dit iPad oplaadstation. Dankzij de constante stroomvoorziening laadt je iPad snel op en de speciale voeding zorgt voor batterijbescherming, zodat je apparaat altijd klaar is voor gebruik.
| Merk | Viveroo |
| Model | TAM510120 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Hoogte van het product | 132 mm |
| Breedte van het product | 230 mm |
| Gewicht Product | 900 g |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans |
| Type connector 1 | USB type A |
| Tablet compatibiliteit | iPad Mini 4 en 5 (model A2133, A2124, A2125, A1538, A1550) |
| Materiaal | Staal |