
Gemaakt voor veelzijdigheid, deze nylon kabelbinders hebben een formaat van 4,6 x 120 mm en komen in een strakke zwarte uitvoering. Met een pakket van 100 stuks ben je klaar voor talloze klussen.
Gemaakt van duurzaam nylon, ze zijn bestand tegen slijtage en UV-schade, perfect voor binnen- of buitengebruik. Bevestig kabels, manage kantoor snoeren, of houd zelfs tuingereedschap georganiseerd. De gladde randen voorkomen vastlopen, terwijl het zelfsluitende ontwerp zorgt voor een stevige grip.
Deze kabelbinders zijn niet alleen praktisch, ze zijn onmisbaar. Elke binder heeft een treksterkte die flink wat druk aankan en zo voor een betrouwbare grip zorgt zonder concessies te doen. Of het nu gaat om tech installaties of klusjes in huis, ze bieden een simpele oplossing die lang meegaat.
| Merk | Perel |
| Model | ECTB120 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Hoogte van het product | 120 mm |
| Breedte van het product | 4.6 mm |
| Gewicht Product | 0.7 g |
| UV-bestendig | Ja |
| Maximale belasting | 23 kg |
| Bevestigingen | Nee |
| Kabelklem/ring/touwtje type | Kabelband |
| Maximale diameter kabelband | 23.8 mm |
| Materiaal | PA (polyamide) |