
Deze verticale schakelschakelaar biedt precieze aan-uit controle met zijn DPDT-configuratie, perfect voor complexe schakelingen. Met een momentane (AAN) stand schakelt hij moeiteloos tussen verschillende operaties.
Betrouwbaar in verschillende toepassingen, van het schakelen van stroombronnen tot het bedienen van complexe machines. De printplaatmontage zorgt voor een veilige installatie en bespaart ruimte in compacte elektronische assemblages.
Met een stevige constructie kan het continu gebruik doorstaan, wat zorgt voor een blijvende prestatie. Het intuïtieve schakelaardesign zorgt voor een efficiënte gebruikersinteractie, net zoals het omzetten van een lichtschakelaar, waardoor ingewikkelde taken simpeler worden.
| Merk | Daily Well |
| Model | 8012BC |
| Diëlektrische sterkte | 1000Vrms op zeeniveau |
| Isolatieweerstand | min. 1000Mohm |
| Opmerking | PCB type |
| Contacten | 5A met resistieve belasting van 120Vac of 28Vdc |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| 2-3, 5-6 | ON |
| OPEN | OFF |
| 2-1, 5-4 | (ON) |
| Elektrische levensduur | 50000 maak-en-verbreek cycli bij max. belasting |
| Contactweerstand | aanvankelijk max. 10mohm bij 2-4Vdc / 10mA voor verzilverde en vergulde contacten |
| Behuizing (materialen) | melamine of diallyl phthalaat (DAP) |
| Steel | verchroomd messing |
| Schroefdraad | vernikkeld messing |
| Frame | roestvrij staal |
| Contacten (materialen) | verzilverd |
| Aansluitingen | verzilverd messing |
| Middencontact | verzilverd messing |