
De VERTICALE TUIMELSCHAKELAAR SPDT is een stevige, nauwkeurig ontworpen schakelaar die geschikt is voor allerlei toepassingen. Met zijn Single Pole Double Throw-functionaliteit maakt hij naadloze elektrische overgangen tussen circuits mogelijk.
Voordelen zijn onder andere betrouwbare werking onder veeleisende omstandigheden, een compact ontwerp voor ruimtebesparende installaties en hoge duurzaamheid voor langdurig gebruik. De momentane AAN-UIT-AAN configuratie zorgt voor gecontroleerde en tijdelijke circuitverbindingen.
Ideaal voor allerlei elektronische projecten, deze schakelaar is vergelijkbaar met een precisiehendel en biedt betrouwbaarheid en efficiëntie. Ontworpen voor eenvoudige integratie, past hij moeiteloos in panelen of behuizingen en behoudt optimale prestaties met minimaal onderhoud.
| Merk | Daily Well |
| Model | 8014A |
| Diëlektrische sterkte | 1000Vrms op zeeniveau |
| Isolatieweerstand | min. 1000Mohm |
| Opmerking | - |
| Contacten | 5A met resistieve belasting van 120Vac of 28Vdc |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| OPEN | OFF |
| Elektrische levensduur | 50000 maak-en-verbreek cycli bij max. belasting |
| Contactweerstand | aanvankelijk max. 10mohm bij 2-4Vdc / 10mA voor verzilverde en vergulde contacten |
| Behuizing (materialen) | melamine of diallyl phthalaat (DAP) |
| Steel | verchroomd messing |
| Schroefdraad | vernikkeld messing |
| Frame | roestvrij staal |
| Contacten (materialen) | verzilverd |
| Aansluitingen | verzilverd messing |
| Middencontact | verzilverd messing |
| 2-3 | (ON) |
| 2-1 | (ON) |