
De VOEDINGSKABEL ZWART is een betrouwbare stroomkabel die ontworpen is voor naadloze energieoverdracht. Met een CEE 7/7 90° stekker en C13 connector zorgt hij voor een stevige aansluiting van verschillende elektronische apparaten, zodat je met een gerust hart kunt gebruiken.
Met een lengte van 2,5 meter heb je genoeg bereik, wat het handig maakt voor opstellingen waar afstand tot de stroombron belangrijk is. De zwarte afwerking geeft je werkplek of thuisomgeving een strakke en professionele uitstraling.
Deze stroomkabel is gemaakt met H05VV-F 3G1.0 mm² geleiders, wat zorgt voor optimale geleiding en consistente prestaties. Hij is perfect voor het van stroom voorzien van computers, monitors en andere apparaten, en biedt betrouwbare functionaliteit waar precieze en duurzame stroom een vereiste is.
| Merk | Perel |
| Model | EPC025A100 |
| Kabellengte | 2,5 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 263 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 2500 W |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1 |
| Stroomsterkte | 10 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal polen | 3 |
| Kabeldoorsnede | 1 mm² |
| IEC-aansluiting | C13 |
| Aantal stekkers | 1 |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |