
De Voetpomp met Dubbele Cilinder en Manometer zorgt voor een efficiënte en snelle oppomping met zijn krachtige dubbele cilindersysteem, dat is ontworpen om je pomptijd te halveren.
Voorzien van een nauwkeurige manometer, zorgt het ervoor dat je altijd de juiste druk kunt aflezen, zodat je opblaasbare spullen elke keer perfect opgepompt zijn.
Deze voetpomp is stevig gebouwd en kan goed tegen intensief gebruik, of je nu sportuitrusting, luchtbedden of fietsbanden aan het oppompen bent.
Zijn antislipbasis zorgt voor stabiliteit en maakt soepele bediening mogelijk, zelfs onder veeleisende omstandigheden. Het is alsof je een persoonlijke compressor aan je voeten hebt.
| Merk | Perel |
| Model | AFP02 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart,Rood |
| Diepte van het product | 15 cm |
| Hoogte van het product | 7 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 1126 g |
| Extra materiaal | Rubber |
| Type pomp | Voetpomp |
| Aantal mondstukken | 2 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Maximale werkdruk | 6.9 Bar |
| Mondstuk | Ja |
| Type mondstuk |
|
| Materiaal | Metaal |