
De VOORHAMER 4 kg voorhamer is ontworpen voor ongeëvenaarde kracht en precisie bij elke zwaai.
Met een robuuste stalen kop en een fijn afgewerkte hickory handvat, is het ontworpen voor maximale impact en minder trillingen.
Perfect uitgebalanceerd, het verplettert moeiteloos beton en slaat makkelijk palen in de grond.
Duurzaamheid zorgt ervoor dat het lang meegaat in veeleisende omgevingen, terwijl de ergonomische grip comfort biedt bij langdurig gebruik.
| Merk | Toolland |
| Model | SH4K |
| Primaire kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 910 mm |
| Hoogte van het product | 60 mm |
| Breedte van het product | 150 mm |
| Gewicht Product | 5100 g |
| Type handvat | Gewoon |
| Lengte Steel | 91 cm |
| Gewicht Mokerkop | 4000 g |
| Materiaal Kop | Metaal |
| Materiaal Handvat/Steel | Glasvezel |
| Softgrip | Ja |
| Met antivibratie handgreep | Nee |
| Ergonomie Handvat | Vlak |
| Type Hamer | Voorhamer |
| Type Bescherming Isolatie Handvat | Geen |
| FSC Keurmerk | Nee |
| PEFC Keurmerk | Nee |
| Gewicht hamerkop | 4000 g |