
Het WATERDOORLATEND ZONNEZEIL in antraciet geeft elke buitenruimte een boost met zijn vierkante design van 5 x 5 m. Gemaakt van ademend gebreid PE-stof, zorgt het voor optimale luchtcirculatie en biedt het sterke UV-bescherming.
Dit veelzijdige schaduwdoek past perfect bij je zwembad, terras of spa-plekje. Je kunt het makkelijk installeren, zowel vast als tijdelijk, en het biedt een praktische en stijlvolle oplossing om je buitenleven een boost te geven.
| Merk | Perel |
| Model | GSS4500PEC |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 45 cm |
| Gewicht Product | 4500 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs (charcoal) |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Eigenschap Materiaal | Ademend |
| Vorm Artikel | Vierkant |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 180 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 500 cm |
| Niveau van Waterbestendigheid | Waterafstotend |
| Werkzame Breedte | 500 cm |
| Diameter Ring/Rozet | 5 mm |
| Pantone kleur | 18-5203 TPG |
| Materiaal | Kunststof |