
WEERSTAND 10W 0E39. Met zijn draadgewonden cementconstructie en keramische behuizing is deze weerstand een sterke oplossing voor warmteafvoer. Super bestand tegen schokken en vocht, perfect voor ruige omgevingen.
Beschikt over: lage weerstand voor geavanceerde stroomregeling. Toepassingen zijn onder andere elektronica die zwaar belast wordt en ingewikkelde schakelingen waar betrouwbaarheid superbelangrijk is.
| Merk | RB |
| Model | RF0E39 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 9.86 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |