
De WEERSTAND 10W 0E68 is een draadgewonden cementweerstand met een keramische behuizing die snelle warmteafvoer mogelijk maakt. Dit zorgt voor efficiënte afvoer van warmte en meer duurzaamheid.
Uitstekend bestand tegen schokken en vochtigheid, zowel onder zware als wisselende omgevingscondities.
Voor situaties die weinig weerstand nodig hebben, zijn er allerlei opties beschikbaar. Betrouwbaar voor elektronische circuits en voorzieningen waar stabiliteit superbelangrijk is.
| Merk | RB |
| Model | RF0E68 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 9.86 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |