
De WEERSTAND 10W 18E kan dankzij zijn draadgewonden cementweerstand en keramische behuizing moeiteloos warmte afvoeren. Het ontwerp is super goed bestand tegen schokken en vocht. Met opties voor lage weerstand past hij in allerlei soorten elektrische en elektronische toepassingen, waar je zowel betrouwbaarheid als duurzaamheid nodig hebt.
| Merk | RB |
| Model | RF18E0 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 48 mm |
| Gewicht Product | 9.86 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |