
De WEERSTAND 25W 1E8 draadgewonden weerstand is een stevige oplossing voor toepassingen met veel vermogen. Hij gaat efficiënt om met continue vermogensdissipatie en blijft daarbij lekker compact.
De weerstand zit in een geanodiseerd aluminium warmteafleider die zorgt voor optimale warmteregulatie, zodat hij onder zware omstandigheden kan werken zonder oververhit te raken.
Perfect voor hoogvermogenscircuits, het behoudt altijd zijn prestaties en betrouwbaarheid.
| Merk | RB |
| Model | RG1E8 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 27 mm |
| Hoogte van het product | 15.5 mm |
| Breedte van het product | 47 mm |
| Gewicht Product | 17 g |
| Type montage | Schroef |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Koper |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Tolerantie (+/-) | 5 % |
| Diëlektrische sterkte spanningswaarde VAC | 3000 V |
| Minimum isolatieweerstand bij 500 VDC | 100 MΩ |
| Belastingsweerstand | delta R/R < ±1% + 0,05 ohm (oppervlaktetemperatuur tot max. 350°C) |
| Overbelasting op korte termijn | delta R/R < ±2% + 0,05 ohm (100% vermogen 5s) |
| Temperatuursweerstandscoëfficiënt (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |