
WEERSTAND 25W 3E3 weerstanden bieden sterke elektrische prestaties door 25 watt vermogen aan te kunnen in een compact formaat. Een geanodiseerde aluminium warmtegeleider omhult de weerstand voor optimale warmteregulatie, wat zorgt voor betrouwbare werking in veeleisende omgevingen.
De functies zijn onder andere uitstekende thermische geleiding, weerstand tegen omgevingsfactoren en hoge betrouwbaarheid onder stressvolle omstandigheden. Deze weerstanden zijn ideaal voor stroomvoorzieningscircuits, audioapparatuur en belastingstests, en bieden constante prestaties en duurzaamheid.
| Merk | RB |
| Model | RG3E3 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 27 mm |
| Hoogte van het product | 15.5 mm |
| Breedte van het product | 47 mm |
| Gewicht Product | 17 g |
| Type montage | Schroef |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Koper |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Tolerantie (+/-) | 5 % |
| Diëlektrische sterkte spanningswaarde VAC | 3000 V |
| Minimum isolatieweerstand bij 500 VDC | 100 MΩ |
| Belastingsweerstand | delta R/R < ±1% + 0,05 ohm (oppervlaktetemperatuur tot max. 350°C) |
| Overbelasting op korte termijn | delta R/R < ±2% + 0,05 ohm (100% vermogen 5s) |
| Temperatuursweerstandscoëfficiënt (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |