
Kleine 50W draadgewonden weerstanden die een constant hoog vermogen aankunnen. Ze zijn verpakt in een geanodiseerd aluminium koellichaam voor optimale warmteafvoer.
Met een weerstand van 10E is dit component een betrouwbare oplossing voor het regelen van spanning en het beperken van stroom in elektronische circuits. De stevige constructie zorgt voor optimale prestaties bij verschillende temperaturen en omstandigheden.
Dankzij de geavanceerde wikkeltechniek gaat de weerstand superlang mee en is 'ie mega duurzaam, zelfs als je 'm in moeilijke situaties gebruikt. Perfect om te gebruiken in industriële apparatuur, audioapparatuur en gevoelige toepassingen.
| Merk | RB |
| Model | RH10E0 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Hoogte van het product | 15.5 mm |
| Breedte van het product | 70 mm |
| Gewicht Product | 28 g |
| Type montage | Schroef |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Koper |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Tolerantie (+/-) | 5 % |
| Diëlektrische sterkte spanningswaarde VAC | 3000 V |
| Minimum isolatieweerstand bij 500 VDC | 100 MΩ |
| Belastingsweerstand | delta R/R < ±1% + 0,05 ohm (oppervlaktetemperatuur tot max. 350°C) |
| Overbelasting op korte termijn | delta R/R < ±2% + 0,05 ohm (100% vermogen 5s) |
| Temperatuursweerstandscoëfficiënt (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |