
Dit is een weerstand van 5W en 5K6. Deze draadgewonden cementweerstand met een keramische behuizing zorgt ervoor dat de warmte snel weg kan en is bestand tegen schokken en vocht.
Belangrijkste specificaties:
Ideaal voor toepassingen waarbij thermische stabiliteit superbelangrijk is. Geschikt voor gebruik in voedingen, versterkers en andere elektronische circuits.
Vergelijkbaar met een buffer, geeft deze weerstand je betrouwbare bescherming en prestaties in lastige omstandigheden.
| Merk | RB |
| Model | RE5K6 |
| Weerstand | 0 Ω Kleurcodering weerstand |
| Tolerantie | 0 % |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9.5 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 22 mm |
| Gewicht Product | 4.35 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 155 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning | 250 V |
| Weerstandstechnologie | Cement |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Keramiek |