
Verander je buitenruimte met de ZONNEZEIL rechthoekig van 2 x 3 m in een stijlvolle groengrijze kleur. Deze zonwering is de perfecte manier om schaduw te creëren op zonnige dagen en beschermt tegen schadelijke UV-stralen.
De duurzame stof is waterbestendig en ademend, dus die kan tegen verschillende weersomstandigheden. Omdat het makkelijk te installeren is, is het superhandig voor op je terras, in de tuin of op je balkon.
Dankzij het strakke design past dit zonnescherm moeiteloos in elke omgeving, net als een uitzinnig golvende vuurtoren die je buitenruimte verlicht en beschermt tegen het weer.
De stevige ophangpunten en scheurbestendige materialen zorgen voor een langdurige bescherming, ongeacht het seizoen. Geniet van een koel briesje onder een veelzijdige sfeermaker die elegantie en functionaliteit moeiteloos combineert.
| Merk | Perel |
| Model | GSS4320GG |
| Primaire kleuren | Groen |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 45 cm |
| Gewicht Product | 1295 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Groengrijs |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Eigenschap Materiaal | Ademend |
| Vorm Artikel | Rechthoek |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 160 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 200 cm |
| Niveau van Waterbestendigheid | Waterafstotend |
| Werkzame Breedte | 300 cm |
| Diameter Ring/Rozet | 5 mm |
| Materiaal | Kunststof |