
De 1-knops IP professionele metalen video-intercom deurbel in strak grijs is ontworpen voor maximale veiligheid en efficiëntie. Met Power over Ethernet (PoE) functionaliteit zorgt hij voor naadloze connectiviteit en eenvoudige installatie met minimale bekabeling.
Uitgerust met hoge-definitie videoresolutie, biedt deze intercom haarscherpe beelden, waardoor elke bezoeker overduidelijk herkenbaar is. De stevige metalen constructie zorgt voor duurzaamheid, zelfs in de zwaarste weersomstandigheden, en levert het hele jaar door betrouwbare prestaties.
De intuïtieve interface maakt het mogelijk om moeiteloos te communiceren met één druk op de knop, waardoor het verifiëren van bezoekers snel en simpel is. Ideaal voor het behouden van verbeterde veiligheid, dit apparaat is een voorbeeld van precisie-engineering op maat gemaakt voor moderne omgevingen.
| Merk | EtiamPro |
| Model | EDS101S |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart,Wit |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Hoogte van het product | 174 mm |
| Breedte van het product | 91 mm |
| Gewicht Product | 370 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans |
| Stroomverbruik vermogen | 10 W |
| Type montage | Opbouw |
| Extra materiaal | ABS |
| Type audio-uitgang | Ingebouwde luidspreker |
| LED-indicator | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 53 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Stroomvoorziening | Voeding via ethernet (PoE) |
| Type interface | RS485 |
| Aantal knoppen | 1 |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Besturingssysteem | Linux® |
| Maximale werkfrequentie | 2.4835 GHz |
| Minimale werkfrequentie | 2.4 GHz |
| Type microfoon | Ingebouwde omnidirectionele microfoon |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Bereik infrarood nachtzicht | 3 m |
| Verticaal gezichtsveld (FOV) | 75 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR | 76,9 dB,Digitaal WDR |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | RTSP,TCP/IP |
| Standaard audiocompressie | G.711 A,G.711 U |
| Horizontaal gezichtsveld (FOV) | 124 ° |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 95 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid | 10 % |
| RFID-kaart werkingsfrequentie | 13.56 MHz |
| Aantal status-LED's | 3 |
| Verstelbare volumeregeling | Ja |
| Sabotageschakelaar | 1 |
| Vergrendeling | 2 relais, Max. 30 VDC 2 A |
| Bitrate audiocompressie | 64 kbit/s |
| Kaartcapaciteit | 10000 |
| Deurbel functies | Oproep,Communiceren,Ontgrendelen,Videofoon |
| Echo-onderdrukking | Ja |
| Weerstand tegen stoten (IK) | IK08 |
| Capaciteit gekoppeld binnenstation | 1 |
| Naamlabels | Ja |
| Geluidsoverdruk | Ja |
| Aantal alarmen | 4 |
| Aantal deurcontact ingangen | 2 |
| Aantal exit knoppen | 2 |
| Aantal naamlabels | 1 |
| Willekeurig toegankelijk geheugen (RAM) | 256 MB |
| ROM (alleen-lezen geheugen) | 32 MB |
| Sub-deurstation capaciteit | 16 |
| Standaard videocompressie | H.264 |
| Aantal gebruikers | 2000 |
| Aantal lenzen | 1 |
| Bandbreedte netwerk | 20/40 MHz |
| Materiaal | Metaal |