
De 16P DIL IC-VOET 300MIL is een essentieel onderdeel voor geïntegreerde schakeling toepassingen, en biedt betrouwbare en efficiënte verbindingen in compacte ontwerpen. Met precisie ontworpen, is het geschikt voor dual in-line pakketten met 16 pinnen en een 300-mil brede vormfactor.
Voordelen zijn onder andere verbeterde elektrische prestaties en stevige mechanische ondersteuning, waardoor het geschikt is voor prototypes of productie-opstellingen. De eenvoudige installatie maakt het ontwikkelingsproces makkelijker, terwijl de afstand ervoor zorgt dat het compatibel is met een breed scala aan printplaten, wat de structuur versterkt en misalignementrisico’s vermindert.
| Merk | Velleman |
| Model | 16P |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 20.19 mm |
| Hoogte van het product | 8.68 mm |
| Breedte van het product | 10.01 mm |
| Gewicht Product | 1.1 g |
| Type montage | Through hole |
| Aantal Contacten | 16 |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 1 A |
| Afwerking | Vertind |
| Afwerking binnencontact | Fosforbrons |
| Contact materiaal | Koper |
| Minimum bestendige rms spanning | 1000 V |
| Minimale isolatieweerstand | 1000 MΩ |
| Maximale contactweerstand | 20 mΩ |
| Maximale insteekkracht | 340 g |
| MIL | 300 |
| Minimale uittrekkracht | 50 g |
| Type contact | Veer |
| Brandbaarheid | UL 94 V-0 |
| Type pen | Gestempeld |
| Enkele strip | Nee |
| IC-aansluitingstype | DIL |
| Pitch | mm |
| Materiaal | Glasgevulde thermoplast (PBT) |