
Ervaar betrouwbare stroom buitenshuis met het 2-weg stopcontact met randaarde. Ontworpen voor buitengebruik, combineert het veiligheid en gemak dankzij de stevige constructie en weerbestendige eigenschappen.
Profiteer van twee geaarde stopcontacten die zorgen voor veilige en stabiele verbindingen voor je tuinverlichting of terrasverwarmers. De stevige buitenkant weerstaat zon, regen en stof, en biedt het hele jaar door betrouwbare service.
Perfect voor het verbeteren van je buitenruimte, de stopcontact maakt gelijktijdig gebruik van meerdere apparaten mogelijk, of je nu een heggenschaar oplaadt of tijdens een barbecue een draagbare speaker gebruikt.
Je installeert het makkelijk op elk buitenoppervlak. Dit stopcontact is de onbezongen held van elke elektrische setup buiten, en zorgt voor veiligheid met geaarde bescherming en antislip covers om te voorkomen dat de stekkers per ongeluk loskomen.
| Merk | Perel |
| Model | EG2W-G |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Groen |
| Diepte van het product | 6 cm |
| Hoogte van het product | 36 cm |
| Breedte van het product | 11 cm |
| Gewicht Product | 575 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Type montage | Grondpen |
| Deksel | Ja |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Timer | Nee |
| Type kabel | H07RN-F 3G1.5 |
| Met montagetoebehoren | Ja |
| Type Aarding | Randaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Draadloos/bedraad | Bedraad |
| Indicatielampje | Nee |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 2 |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Bescherming tegen oververhitting | Nee |
| Materiaal | ABS |