
Beleef betrouwbare connectiviteit met ons 24-meter VORSTWEREND SNOER. Ontworpen voor duurzaamheid, kan de kabel extreme omstandigheden weerstaan en zorgt hij voor een ononderbroken stroomvoorziening.
Perfect voor buitenverlichting of het voeden van apparatuur, dit vorstbestendige verlengsnoer presteert uitstekend in verschillende omgevingen.
Met verbeterde afscherming minimaliseert het energieverlies terwijl het toch superieur flexibel blijft, wat het een ideale keuze maakt voor zowel tijdelijke projecten als langdurige installaties.
Of het nou regent of de zon schijnt, je kunt erop vertrouwen dat je verbinding sterk en efficiënt blijft met dit veelzijdige snoer dat ontworpen is om onder druk te presteren.
| Merk | Perel |
| Model | 120-1 |
| Kabellengte | 24 m |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 510 g |
| IP waarde | IP68 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type netstekker | Type C (Eurostekker) |
| Thermostaat | Nee |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 180 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -60 °C |
| Lengte buisverwarmingskabel | 23 m |
| Watt per meter | 10 W |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | PE (polyethyleen) |