
Deze stekkerdoos met 4 stopcontacten en een kabel van 5 meter in klassiek wit biedt betrouwbare connectiviteit en gemak. Elk stopcontact is geaard, wat optimale veiligheid voor je elektronica garandeert.
Verhoog je productiviteit door meerdere apparaten tegelijk van stroom te voorzien in je werkruimte of geef je entertainmentopstelling eenvoudig een upgrade.
De langere kabellengte is ideaal om verre stopcontacten te bereiken of moeiteloos in elk kamerontwerp te passen, met oog voor zowel veiligheid als stijl.
| Merk | Perel |
| Model | EB4WN-5 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 6 cm |
| Hoogte van het product | 8 cm |
| Breedte van het product | 26 cm |
| Gewicht Product | 685 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 5 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Wit |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 4 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Nee |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Nee |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3500 W |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type Aarding | Penaarde |
| Aantal draden | 3 |
| Materiaal | Kunststof |