
De FACAL Quadra Q50/4 trapladders herdefiniëren veelzijdigheid en gemak. Ontworpen voor zowel binnen als buiten gebruik, past deze multifunctionele ladder zich moeiteloos aan jouw behoeften aan, of het nu gaat om onderhoud of een renovatieproject.
Ervaar de tastbare stabiliteit van het sterke aluminium frame, dat tot wel 150 kg kan dragen. Het slimme sluitsysteem zorgt voor veiligheid terwijl je het moeiteloos omtovert tot een huishoudtrap, verlengladder of steiger, en past zich nauwkeurig aan de complexiteit van je taken aan.
Compact van ontwerp, de Q50/4 vouwt eenvoudig op, wat opslag en transport een stuk gemakkelijker maakt. Het is meer dan alleen een gereedschap—het is een compacte oplossing die vertrouwen geeft en productiviteit maximaliseert.
| Merk | Facal |
| Model | FAC-Q50/4 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 11.5 cm |
| Hoogte van het product | 162 cm |
| Breedte van het product | 47 cm |
| Gewicht Product | 5.2 kg |
| Extra materiaal | ABS |
| Opgevouwen hoogte | 148.5 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Hoogte Ongevouwen | 148.5 cm |
| Haak | Ja |
| Maximale werkingshoogte | 268.5 cm |
| Breedte van ladderbalkprofiel | 24 mm |
| Diepte van schaalbundelprofiel | 50 mm |
| Antislipschoenen | Ja |
| Aantal treden | 4 |
| Veiligheidsnorm | EN 131 |
| Diepte voet | 8.5 cm |
| Hoogte bovenste trede | 88.5 cm |
| Antislip platform | Ja |
| Gereedschapsbak | Ja |
| Materiaal | Aluminium |