
Beheer je kabels zonder moeite met onze 40-meter professionele neopreen-kabelhaspel. Ontworpen met een innovatief anti-twistsysteem, voorkomt deze haspel knopen en zorgt voor soepel gebruik.
Met 4 geaarde stopcontacten levert het betrouwbare prestaties dankzij een 3G2.5 kabelspecificatie, perfect om veilig hoge vermogens aan te kunnen. De duurzame neopreen constructie biedt flexibiliteit en een lange levensduur, zelfs in uitdagende omgevingen.
Perfect voor industrieel gebruik, het robuuste ontwerp van de haspel maakt het eenvoudig om in te zetten en op te bergen, waardoor je projecten eenvoudiger worden terwijl je toch topprestaties behoudt. Het is een toonbeeld van efficiëntie, waarmee de complexe taak van kabelbeheer een fluitje van een cent wordt.
| Merk | Perel |
| Model | ECR40NP25A-G |
| Kabellengte | 40 m |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart,Blauw,Rood |
| Diepte van het product | 42.5 cm |
| Hoogte van het product | 23.5 cm |
| Breedte van het product | 33.5 cm |
| Gewicht Product | 11.9 kg |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H07RN-F 3G2.5 |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kabeldoorsnede | 2,5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Diameter kabel | 11.5 mm |
| Kleurenkabel | Zwart |
| Thermische uitschakeling | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 4 |
| Maximale stroomsterkte opgerold | 4.8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold | 3600 W |
| Maximaal vermogen opgerold | 1100 W |
| Stroomonderbreker / reset | Nee |
| Spanning | 0 V |
| Materiaal | Neopreen (PC-rubber) |