
De PIR-bewegingsdetector - inbouw biedt nauwkeurige bewegingsdetectie met een brede 180-graden dekking, perfect om verlichting of beveiligingssystemen te optimaliseren. Dankzij het ingebouwde ontwerp heeft het een strakke, nauwelijks zichtbare uitstraling op muren of plafonds.
Voordelen zijn onder andere energiebesparing doordat de lichten alleen aangaan wanneer dat nodig is, en het is uitgerust met instelbare gevoeligheids- en vertragingstijdinstellingen voor een gepersonaliseerde gebruikerservaring.
Eenvoudig te installeren, het integreert naadloos in bestaande opstellingen, waardoor het ideaal is voor gangen, badkamers en kantoorruimtes waar subtiliteit en efficiëntie voorop staan.
| Merk | Perel |
| Model | EMS108 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 80 mm |
| Hoogte van het product | 45.5 mm |
| Breedte van het product | 80 mm |
| Gewicht Product | 70 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Inbouw |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type schakelaar | Relais |
| LED-indicator | Nee |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Maximale lichtgevoeligheid | 2000 lx |
| Minimale lichtgevoeligheid | 10 lx |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 93 % |
| Maximale nominale stroom fluorescentie | 1.5 A |
| Maximale stroom LED | 1.5 A |
| Maximale nominale stroom wolfraam | 5.5 A |
| Maximale nominale belasting LED | 300 W |
| Tijdvertragingsschakelaar | 10 s ± 3 s tot 7 min ± 2 min |
| Maximale nominale belasting fluorescentie | 300 W |
| Maximale nominale belasting wolfraam | 1200 W |
| Detectiehoek | 160 ° |
| Detectie | 9 m |
| Pir sensor instellingen | Instelbare lichtgevoeligheid (LUX),Instelbare inschakeltijd (TIME) |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Type sensor | PIR |
| Materiaal | ABS |