
Ervaar ongeëvenaard gemak met de stekkerdoos met 5 stopcontacten, ontworpen voor naadloze stroomverdeling. Deze witte stekkerdoos heeft een geïntegreerde schakelaar waarmee je moeiteloos je apparaten kunt bedienen, wat zorgt voor energiezuinigheid en gebruiksgemak.
Met een kabel van 1,5 meter biedt het de flexibiliteit om je elektronica precies daar te plaatsen waar je ze nodig hebt. Het geaarde ontwerp verhoogt de veiligheid, zodat je gerust meerdere apparaten kunt aansluiten.
Of je nu je thuiskantoor wilt voorzien van stroom of je entertainmentsystemen wilt organiseren, deze stekkerdoos kan alles aan. Dankzij de stevige constructie is hij duurzaam en een betrouwbare metgezel in elke omgeving.
| Merk | Perel |
| Model | EB5S-G |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 4 cm |
| Breedte van het product | 27 cm |
| Gewicht Product | 375 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 3500 W |
| Type montage | Vrijstaand |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Type Aarding | Randaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Waterbestendigheid | Niet waterdicht |
| USB | Nee |
| Bescherming tegen overbelasting | Nee |
| Vorstvrij | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 5 |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Kabel organisator | Nee |
| Zekeringsbescherming | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Materiaal | Polypropyleen |