
Deze plastic gereedschapsbak zorgt ervoor dat je altijd makkelijk bij je gereedschap kan. Met drie ruime vakken en een speciale houder voor schroevendraaiers is je spullen altijd netjes georganiseerd.
Gebruik 'm in je werkplaats of neem 'm mee naar klusprojecten buiten. De duurzame constructie biedt een lichtgewicht maar stevige oplossing voor het opbergen van al je essentiële gereedschap.
De bak is perfect voor het opbergen van handgereedschap, meetinstrumenten en kleine onderdelen. De stevige handgreep maakt het makkelijk en comfortabel om te dragen, zelfs als de bak helemaal vol zit.
| Merk | Perel |
| Model | OTTP1 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 160 mm |
| Hoogte van het product | 255 mm |
| Breedte van het product | 375 mm |
| Gewicht Product | 385 g |
| Inwendige diepte | 95 mm |
| Inwendige hoogte | 88 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 15 l |
| Aantal compartimenten | 3 |
| Type deksel | Geen |
| Type slot | Geen |
| Materiaal | Polypropyleen |