
De AANLOOPCONDENSATOR 25µF/450V is ontworpen voor efficiëntie en duurzaamheid, met een behuizing van brandwerend materiaal. Deze ronde condensator is bestand tegen veel vocht en heeft uitstekende isolatie-eigenschappen.
Uitgerust met dubbele mannelijke aansluitingen en een M8 schroef, zorgt het voor moeiteloze installatie. Ideaal voor 50/60HZ verlichtingssystemen en motoren, waardoor prestaties en betrouwbaarheid worden verbeterd.
| Merk | Capaca |
| Model | SUE25U |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 45 mm |
| Gewicht Product | 109 g |
| Diameter eenheid | 90 mm |
| Vorm | Rond |
| Type montage | Schroef |
| Extra materiaal | Fenol |
| Spanning VAC | 450 V AC |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 85 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -25 °C |
| Type condensator | Condensatormotor |
| Electrische capaciteit | 25 µF |
| Geïsoleerd | Ja |
| Brandwerend | Ja |
| Dubbele aansluiting | Ja |
| Bestand tegen vocht | Ja |
| Schroefdraadaansluiting | M8 |
| Frequentieclassificatie eenvoudig selecteren | 50/60 Hz |
| Dissipatiefactor | tg d = 1/Q : < 0.004 (100 Hz, 20 °C) |
| Materiaal | Bakeliet |