
Het innovatieve Multizone-systeem is een geavanceerde CCT en RGB RF LED afstandsbediening die tot vier verschillende zones kan beheren. Pas met gemak de kleurtemperatuur en intensiteit nauwkeurig aan, waardoor je iedere sfeer kunt verbeteren.
De voordelen zijn onder andere naadloze bediening van meerdere zones, een intuïtieve gebruikersinterface en compatibiliteit met een breed scala aan LED-verlichting. Perfect om aangepaste verlichtingsscènes te maken voor verschillende ruimtes in je huis.
Specificaties: Beschikt over responsieve RF-communicatie, een simpele knopindeling voor gebruiksgemak en een stevige constructie die zorgt voor langdurige prestaties.
Of het nu gaat om een ontspannende sfeer in de woonkamer of het energieker maken van werkruimtes, de uitgebreide Multizone afstandsbediening herdefinieert de veelzijdigheid van verlichting.
| Merk | HeySmart |
| Model | CHLSC60TX2 |
| Batterij IEC grootte | CR2032 (5004LC) |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 107 mm |
| Hoogte van het product | 9 mm |
| Breedte van het product | 58.5 mm |
| Gewicht Product | 62 g |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Werkt op batterij | Ja |
| Type afstandsbediening | Programmeerbare afstandsbediening |
| Materiaal | ABS |