
De aluminium gereedschapskoffer van 460 x 330 x 165 mm heeft 25 liter opbergruimte, ideaal om je gereedschap veilig op te bergen.
De stevige, maar lichte constructie heeft afgeronde hoeken, en de uitneembare tussenschotten zorgen voor een flexibele indeling. Twee sleutelsloten geven extra beveiliging.
Voor extra gemak tijdens het vervoeren zit er een handige schouderband bij, waarmee je je gereedschap op een comfortabele manier overal mee naartoe kunt nemen.
| Merk | Perel |
| Model | 1819-3 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 330 mm |
| Hoogte van het product | 165 mm |
| Breedte van het product | 460 mm |
| Gewicht Product | 2940 g |
| Binnenbreedte | 442 mm |
| Inwendige diepte | 312 mm |
| Inwendige hoogte | 150 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 25 l |
| Aantal compartimenten | 4 |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Ja |
| Maximale belasting | 6 kg |
| Met wielen | Nee |
| Materiaal binnenoppervlak | Gepolsterd |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |