
De aluminium gereedschapskoffer heeft een afmeting van 320 x 230 x 155 mm en biedt een ruime capaciteit van 11,4 L. Het stevige grijze ontwerp met aluminium randen zorgt ervoor dat hij licht te hanteren is, zonder dat dit ten koste gaat van de duurzaamheid.
Beschikt over verstevigde hoeken, een gevoerde binnenkant en twee stevige sloten voor extra bescherming. De praktische schouderriem zorgt voor extra draaggemak, wat het een ideale oplossing maakt om gereedschap veilig en gemakkelijk te vervoeren.
| Merk | Perel |
| Model | 1821-G |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 230 mm |
| Hoogte van het product | 155 mm |
| Breedte van het product | 320 mm |
| Gewicht Product | 1400 g |
| Binnenbreedte | 315 mm |
| Inwendige diepte | 215 mm |
| Inwendige hoogte | 140 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 11.4 l |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Ja |
| Maximale belasting | 6 kg |
| Met wielen | Nee |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Materiaal binnenoppervlak | Gepolsterd |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |