
Assortimentsdoos - 357 x 237 x 56 mm - 4,7 L. Deze 10-inch assortimentsdoos van Perel heeft een stevig ontwerp van plastic en bevat 10 uitneembare opbergvakjes in drie verschillende maten.
Uitgerust met een doorzichtige deksel, een stevige handgreep en twee plastic sluitingen, zorgt deze box ervoor dat de vakjes goed op hun plek blijven, zelfs als niet allemaal gebruikt worden. Perfect om eenvoudig en overzichtelijk allerlei kleine spullen te organiseren.
| Merk | Perel |
| Model | OMRH10 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Oranje,transparant |
| Diepte van het product | 237 mm |
| Hoogte van het product | 56 mm |
| Breedte van het product | 357 mm |
| Gewicht Product | 813 g |
| Binnenbreedte | 255 mm |
| Inwendige diepte | 195 mm |
| Inwendige hoogte | 45 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Stapelbaar | Ja |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 4.7 l |
| Aantal compartimenten | 10 |
| Type deksel | Niet verwijderbaar |
| Type slot | Koffersluiting |
| Materiaal | Polypropyleen |