
De BRIEVENBUS IBIZA INOX brievenbus biedt een strakke en stevige oplossing met zijn roestvrijstalen buitenkant. Met afmetingen van 36 x 26 x 8 cm past hij moeiteloos in elke ruimte, waarbij stijl en functionaliteit worden gecombineerd.
Gemaakt van duurzame materialen, is de IBIZA INOX perfect voor het weerstaan van verschillende weersomstandigheden, waardoor je post veilig en droog blijft. Het minimalistische ontwerp past moeiteloos bij moderne gebouwen en voegt een moderne touch toe aan je exterieur.
De ruime binnenkant kan meerdere brieven en kleine pakketjes herbergen, ideaal voor je dagelijkse postbehoeften. De subtiele glans van het roestvrijstalen oppervlak is bestand tegen roest en behoudt een gepolijste uitstraling met minimaal onderhoud.
| Merk | Perel |
| Model | BG40004 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 260 mm |
| Hoogte van het product | 360 mm |
| Breedte van het product | 80 mm |
| Gewicht Product | 1521 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zilver |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Voorzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 23.5 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage |
| Materiaal | Metaal |