
Moeiteloos functionaliteit met elegantie samensmeltend, is de BRIEVENBUS MONACO ZILVER een eyecatcher in elke omgeving. Met precisie gemaakt, geeft de zilveren afwerking een vleugje verfijning.
Met een afmeting van 36,8 x 36,5 x 10 cm biedt het voldoende ruimte voor post, zodat je belangrijke documenten altijd goed georganiseerd en gemakkelijk toegankelijk zijn.
Deze brievenbus is gemaakt van duurzame materialen en is ontworpen om verschillende weersomstandigheden te weerstaan, zodat jouw post veilig en beschermd blijft. Het ingebouwde slot biedt een extra laag bescherming tegen ongewenste toegang.
Of je 'm nu aan de muur of op een standaard monteert, het strakke ontwerp wordt een architectonisch element dat zowel bij traditionele als moderne gevels past. De BRIEVENBUS MONACO ZILVER maakt van het dagelijks ophalen van post een stijlvolle en efficiënte ervaring.
| Merk | Perel |
| Model | BG30003 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 368 mm |
| Hoogte van het product | 365 mm |
| Breedte van het product | 100 mm |
| Gewicht Product | 2397 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zilver |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Bovenzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 35.8 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage |
| UV Bestendig | Ja |
| Materiaal | Metaal |