
Ervaar naadloze stroomconnectiviteit met de Verloopkabel van Contrastekker naar CEE-stekker, met een lengte van 3 meter. Deze geaarde verlengkabel zorgt voor betrouwbare prestaties en is de perfecte oplossing om je stroomvoorziening uit te breiden.
Ontworpen voor stevigheid, verbindt de kabel moeiteloos je bestaande apparaten met CEE-standaard aansluitingen zonder gedoe. De duurzame constructie kan goed tegen slijtage, waardoor hij lang meegaat.
Ideaal voor gebruik in diverse omgevingen, van industriële omgevingen tot kamperen, deze veelzijdige kabel zorgt voor een consistente en veilige stroomoverdracht. Verbeter je setup met deze goed ontworpen en efficiënte stroomverlengkabel.
| Merk | Perel |
| Model | ECEEC3M-3 |
| Kabellengte | 3 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Blauw,Wit |
| Gewicht Product | 720 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Type stekker | CEE |
| Type netstekker | Type CEE |
| Type kabel | H07RN-F 3G1.5 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal stopcontacten type E | 1 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Aantal stekkers | 1 |
| Materiaal | Rubber |