
De BRIEVENBUSPAAL, gemaakt van stevig INOX, heeft een afmeting van 42 x 26 x 50,5 cm en biedt een strakke mix van duurzaamheid en modern design. Ideaal voor het veilig bewaren van post, zorgt de roestvrijstalen samenstelling voor een langdurige weerstand tegen de elementen.
Met een ruime binnenkant biedt het gemakkelijk plaats voor verschillende formaten post, terwijl het corrosiebestendige oppervlak na verloop van tijd een gepolijste uitstraling behoudt. Gebruik het om de aantrekkingskracht van je huis te vergroten en een betrouwbare oplossing voor postopslag te bieden.
Naadloos lassen en vakmanschap maken het een praktische keuze voor dagelijks gemak. De strakke lijnen en minimalistisch ontwerp passen moeiteloos in elke buitenomgeving, alsof je een elegant stukje architectuur aan je huis toevoegt.
| Merk | Perel |
| Model | BG22001 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 4.5 cm |
| Hoogte van het product | 150 cm |
| Breedte van het product | 4.5 cm |
| Gewicht Product | 2700 g |
| Weerbestendig | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metallic zilver |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Positie Inworpopening | Anders |
| Positie Post Uitname | Anders |
| Met Brievenbuspaal | Ja |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Nee |
| Breedte Inwerpopening | 0 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | In de grond |
| Materiaal | Metaal |