
Ervaar moeiteloze insectenbestrijding met de Elektrische Insectenverdelger, uitgerust met geavanceerde 3W LED-technologie. Dit handige apparaat houdt je ruimte insectvrij, wat zorgt voor extra comfort en netheid.
De krachtige LED-lamp trekt insecten aan, terwijl het hoogspanningsrooster ze direct uitschakelt. Geschikt voor binnen- en buitengebruik, ideaal voor zomeravonden of thuiswerkplaatsen.
Compact en stijlvol, het past moeiteloos in elk interieur. Het lage energieverbruik zorgt ervoor dat het zuinig werkt, net als een efficiënte beveiligingsmedewerker die een insectenvrije zone handhaaft.
| Merk | Perel |
| Model | GIK38 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 10.5 cm |
| Hoogte van het product | 23.7 cm |
| Breedte van het product | 10.5 cm |
| Gewicht Product | 350 g |
| IP waarde | IPX0 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Plafond,Vrijstaand |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Kleur lamp | UV |
| Ventilator | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type ongediertebestrijding | Insect |
| Insectenwerende methode | Elektrocutie |
| Werkgebied | 25 m² |
| Vervangbare lamp | Nee |
| Netspanning | 1000 V |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Brandwerend ABS |