
Deze compacte maar krachtige LED-schijnwerper levert 10 watt aan neutraal wit licht, perfect voor het verlichten van zowel binnen- als buitenruimtes.
Het strakke zwarte ontwerp past naadloos bij moderne architectuur, terwijl de duurzame constructie bestand is tegen zware weersomstandigheden.
Perfect voor beveiliging, tuin- of architecturale verlichting, deze energiezuinige schijnwerper heeft een laag stroomverbruik en een lange levensduur.
| Merk | Perel |
| Model | LEDA5001NW-B |
| Kabellengte | 0.5 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 28 mm |
| Hoogte van het product | 90 mm |
| Breedte van het product | 130 mm |
| Gewicht Product | 560 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen buitenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Type montage | Montagebeugel |
| Extra materiaal | Glas |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kleur van LED's | Wit |
| EPREL-identificatiecode | 968121 |
| Dimbaar | Nee |
| Aantal leds | 1 |
| Nominale levensduur | 30000 h |
| Energieklasse | F |
| Kleurtemperatuur | 4000 °K |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Neutraal wit |
| LED type | COB |
| Totaal nominaal vermogen | 10 W |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.57 |
| Maximale starttijd | 0.5 s |
| Maximale opwarmtijd | 1 s |
| Verstelbare beugel | Ja |
| Bewegingssensor | Nee |
| Vermogen per LED | 10 W |
| Maximale nominale spanning LED module | 240 V |
| Minimale nominale spanning LED module | 220 V |
| Vervangbare leds | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterbestendig | Ja |